Doğan Akademi, Doğan Holding ve Egmont Holding ortak markasıdır.
  • Doğan Egmont
  • Doğan Kitap
  • Dex Kitap
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Doğan Akademi, Doğan grubunun 1996 yılında ilk yabancı ortaklı şirketi olarak kurulan Doğan ve Egmont Yayıncılık’ın ilkokul,ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık kitaplarının yeni markasıdır. Alanında uzman kadrosuyla hazırlanan kitaplarımızla öğrencilerin konuları eksiksiz öğrenmelerini, derslerinde ve ulusal sınavlarda başarılı olmalarını hedeflemekteyiz.

Kitaplarımız; öğrencilerin derslerde öğrendikleri konuları soru çözerek pekiştirmelerini,aynı zamanda farklı türden soru örnekleriyle karşılaştırarak hem yazılılara hem de sınavlara hazırlanmalarını sağlar. Ayrıca bu kaynaklar, öğretmenlerin derslerde ve ev ödevi uygulamalarında öğrencilerin öğrenme durumlarını takip etmelerini de kolaylaştırır. 

Günümüz çağı eğitim-öğretim sisteminin kendini sürekli yenilemesini ve teknolojiyi yakından takip ederek bilgiye ulaşmasını gerektirmektedir. Bu durum eğitim-öğretimde öğrenmeyi sistemli bir şekilde geliştirerek materyallerin akıllı tahtaya uyumlu ve dijital olarak desteklenmesini zorunlu kılmıştır. Doğan Akademi olarak biz de sizlere kitaplarımızda tüm bu yenilikleri takip ederek etkili ve kalıcı öğrenmenin sağlanabilmesi için teknolojiyle iç içe, müfredata uygun kaynaklar hazırladık.

Başarıya giden yolda sizleri hedefinize ulaştıracak yayınlarımızı sizlere sunmanın mutluluğu ile tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar dileriz.  

Tasarım ve Uygulama: Carbon Interaktif 2019